صفحه اصلی  |  نقشه سایت
 
 
 
About us

درباره ما

 
 
         
شرکت تولیدی صنعتی بهمن پروفیل از سال 1372 فعالیت خود را در زمینه تولید پروفیل و مقاطع آلومینیومی مورد مصرف در شاخه‌های گوناگون صنعت، در شهر اراک آغاز نموده است.
کیفیت برتر و مسئولیت پذیری کارکنان پشتوانه‌ی موفقیت این شرکت در تولید محصولات هم تراز با نیاز بازار و در بالاترین سطح کیفیت موجود بوده است تا آنجا که این مجموعه فاز دوم توسعه خود را در زمینه پوشش سطح آنودایزینگ و پوشش رنگ پودری و تولید مقاطع آلیاژی تخصصی در سال 1387 در تهران شهرک صنعتی شمس‌آباد راه اندازی کرد.
با گذشت زمان و ورود پروفیل‌های مدرن و با کیفیت اروپایی به صنعت ساختمانی کشور نیاز به همگام سازی علم و صنعت و تجربه در جهت تولید پروفیل‌های اختصاصی و با کیفیت بالا بیش از پیش در کشور احساس شد. در این میان این مجموعه با ورود به بخش جدید تولیدات ساختمانی با برند تجاری ایران الکس آلومینیوم (آلومینیوم اکستروژن ایران) و با به خدمت گرفتن نیروی متخصص ایرانی و راه اندازی ماشین‌آلات فوق پیشرفته تولیدی و دانش و تجربه جهانی، سیستم‌های مدرن درب و پنجره و نمای آلومینیومی را تولید و به بازار عرضه نمود.

اهداف و چشم انداز:

با رقابتی شدن صنعت درب و پنجره و نمای آلومینیوم و به روز شدن و مدرن شدن پروفیل‌های جدید، این مجموعه بر آن شده است تا به کمک طراحان و محققان اروپایی پروفیل‌هایی با طراحی جدید و مهندسی، تولید و به بازار عرضه نماید. ما با بررسی مداوم نیاز‌های مشتریان و شرایط اقلیمی ایران عزیزمان همواره می‌کوشیم تا بهترین‌ها را با دریافت معتبرترین گواهی نامه‌های بین المللی از موسسات استاندارد ساختمان به ارمغان آوریم. ما درابتدای راه صنعتی سازی کامل ساختمان‌های نوساز هستیم در راه ذخیره انرژی، ایمن سازی، زیبا سازی و مدرن سازی سازه‌هایمان و در این مسیر نیازمند حمایت و همراهی شما هستیم.
     
     
 
 
               
محصولات درب و پنجره آاومینیومی  محصولات نمای آلومینیومی ساختمان دپارتمان ها و توانمندی ها    
نام کاربر:
رمز عبور:  
       
  » پنجره کشویی سری 77 » سیستم فریم لس » واحد طراحی و ساخت قالب
  » پنجره لیفت اند اسلاید سری 135 » نمای کرتین وال کپ دار » واحد اکستروژن
  » پنجره کشویی سری 55 » نمای کرتین وال سیلیکونی » واحد اجینگ
  » پنجره کشویی سری 60 » نمای کرتین وال یوچنل » واحد رنگ پودری
  » پنجره لولایی لنگه مخفی سری 60 » نمای کرتین وال رینفورس » واحد آنودایز    
  » پنجره لولایی سری 60 » سیستم لوور » واحد ترمال بریک    
  » پنجره لولایی سری 55   » واحد لیبل و بسته بندی    
  » پنجره لولایی سری 58  محصولات نرده شیشه ای » واحدکنترل کیفیت و آزمایشگاه    
  » پنجره لولایی سری 47        
  » پنجره لولایی سری 59 » نرده شیشه ای      
           
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت ایران الکس آلومینیوم می باشد